Informacje ogólne świetlicy - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Lublinie

Informacje ogólne świetlicy

Nasza świetlica składa się z dwóch sal: świetlicy nr 22 i świetlicy nr 27. Uczniowie mogą rozwijać w nich swoje pasje i zainteresowania. Na dzieci czeka wiele interesujących zajęć, są to głównie: zajęcia plastyczne, czytelnicze, muzyczno - ruchowe. W związku z ich różnorodnością prosimy Państwa, w miarę możliwości o wsparcie oraz przygotowanie dla uczniów materiałów plastycznych:

• ryza papieru xero
  • blok biały A3
  • blok kolorowy A3 i A4
  • papier kolorowy do wycinanek
  • kleje w sztyfcie
  • zestaw kolorowych bibuł
  • plastelina.

Wszystkim uczestnikom zajęć świetlicowych życzymy wielu wspaniałych wrażeń z pobytu w naszej świetlicy i świetnej zabawy.

Wychowawcy świetlicy.

Zaproszenie do świetlicy

Zapraszamy do świetlicy szkolnej!!!

Świetlica szkolna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00. Obiady wydawane są w godzinach od 11:30 do 13:30.

Drogi Uczniu w świetlicy między innymi:

• miło spędzisz czas z kolegami i koleżankami
  • zagrasz w wiele ciekawych gier
  • odrobisz pracę domową
  • poznasz nowe techniki plastyczne
  • zrelaksujesz się przy dźwiękach muzyki
  • zaśpiewasz swoje ulubione piosenki
  • zatańczysz w takt znanych i lubianych utworów muzycznych
  • pograsz w piłkę na boisku szkolnym
  • pobawisz się na szkolnym placu zabaw.

Wychowawcy świetlicy szkolnej: Pani mgr Urszula Zawadzka - koordynator świetlicy, Pani mgr Dorota Ostrowska, Pani mgr inż. Anna Paprocka, Pani mgr Dorota Łuszczak.