Bezpieczeństwo w sieci internetowej oraz na drodze - Szczegóły aktualności - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Lublinie

Tag img 03.04.2024, 08:46

Bezpieczeństwo w sieci internetowej oraz na drodze

04 kwietnia nasze przedszkole odwiedziła Pani Policjantka, która przybliżyła dzieciom temat dotyczący bezpieczeństwa w sieci internetowej oraz na drodze.

2.	Dziewczynka przechodzi po macie imitującej przejście dla pieszych.

Dzieci otrzymały wskazówki, jak bezpiecznie korzystać z Internetu, a także jak należy zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej oraz ataku groźnego psa. Dowiedziały się jak ważne jest noszenie ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się opowiadania o codziennej pracy Policji oraz demonstracja radiowozu i sprzętu policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta.