Gala MOZAIKA – finał wojewódzkiego międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego - Szczegóły aktualności - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Lublinie

Tag img Grupa III
Tag img 24.04.2024, 14:15

Gala MOZAIKA – finał wojewódzkiego międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego

Radośnie – gwarnie – kolorowo i wielokulturowo!

Właśnie tak odbyło się uroczyste wręczanie nagród dla laureatów konkursu „MOZAIKA”
w dniu 16 kwietnia 2024 roku w sali gimnastycznej ZSP nr 2. Cieszymy się niezmiernie z niezawodnej obecności nagrodzonych Dzieci wraz z Opiekunami, a niektórzy przybyli do nas z daleka: z Zamościa, Chełma, Lubartowa, Bychawy czy Puław!

Gala mozaika - widok sceny

Dziękujemy serdecznie Jurorom konkursu – p. Annie Celińskiej-Banaszek i p. Tomaszowi Banaszkowi – za ufundowanie i wręczanie nagród w kategorii „wyróżnienia specjalne” oraz za ciężką pracę podczas oceny prac konkursowych.

Temu wydarzeniu towarzyszyły atrakcyjne występy dzieci z Przedszkola nr 4 oraz klas I-III Szkoły Podstawowej nr 24 w Lublinie – wszystkie nawiązujące do kultury różnych regionów i krajów. Nie zabrakło narodowych strojów, obcojęzycznych tekstów, pięknej muzyki, a zwłaszcza – radości i zaangażowania w występy.

Na szczególną uwagę zasługuje też wystawa konkursowa, prezentująca większość nadesłanych prac – można samemu się przekonać, jak trudno było o ostateczny werdykt w gronie tylu wspaniałych propozycji konkursowych J.

Wyrazy wdzięczności dla wszystkich uczestników Gali i współtworzących to wydarzenie – zaproszonych Gości, uczniów, nauczycieli i pracowników ZSP nr 2 oraz Rodziców.