Konkurs „Mozaika” – obrady Jury - Szczegóły aktualności - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Lublinie

Tag img 05.04.2024, 17:15

Konkurs „Mozaika” – obrady Jury

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi odbyły się obrady jury międzyprzedszkolnego, wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „MOZAIKA”.

ekspozycja części prac z kategorii 5-6 latki

Wpłynęło tak wiele (bo prawie 150) i tak wspaniałych i różnorodnych prac, że Szanowne Jury (w osobach Anny Celińskiej-Banaszek i Tomasza Banaszka) debatowało długo, głowiąc się co niemiara nad wyborem laureatów. Poziom prac konkursowych przewyższył nasze oczekiwania, a pomysłowość i pracowitość uczestników konkursu oraz ich opiekunów zasługuje na najwyższą pochwałę!
Serdecznie dziękujemy za tak wielkie zaangażowanie wszystkim uczestnikom konkursu oraz niezawodnemu Jury!

Oficjalne i uroczyste podsumowanie Konkursu będzie miało miejsce w dniu: 16 kwietnia 2024 roku o godz. 14.00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Lublinie.

Wszystkich laureatów, których powiadomiono telefonicznie, gorąco zapraszamy wraz z opiekunami