„Kopciuszek 10 lat później” – relacja z wyjazdu grupy III na spektakl - Szczegóły aktualności - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Lublinie

Tag img Grupa III
Tag img 24.04.2024, 14:26

„Kopciuszek 10 lat później” – relacja z wyjazdu grupy III na spektakl

W ubiegłą środę 17 kwietnia 2024 roku dzieci z grupy III z niecierpliwością oczekiwały wyjazdu do teatru. Atrakcje były w zasadzie dwie równorzędne: przejazd mini autokarem i uczestnictwo w spektaklu. Dla sześciolatków wyprawa autokarowa, choć na krótkim dystansie, była sporym przeżyciem. Dzieci zabezpieczone pasami bezpiecznie przemieściły się do Studia Radio Lublin i z powrotem.

Tańcobajki

Na miejscu czekała ogromna sala, ale bez krzeseł. Bo jak „Tańcobajki”, to przecież uczestnictwo poprzez ruch i taniec! A to się wszystkim ogromnie podobało. Największe wrażenie wywołał krótki taniec robotów w świetle stroboskopowym, a atmosferę ociepliła rozmowa przed spektaklem z odtwórcą głównej roli.

Pełni wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola w sam raz na obiad!