Osiągnięcia naszych uczniów w konkursach plastycznych - Szczegóły aktualności - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Lublinie

Tag img 25.04.2024, 21:41

Osiągnięcia naszych uczniów w konkursach plastycznych

Praca plastyczna - I miejsce w konkursie ogólnopolskim

Niezmiernie miło nam poinformować o zajęciu pierwszego miejsca przez Maję Tobolszewską z klasy 1a w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.: „Ozdoba wiosenna” zorganizowanym przez świetlicę szkolną w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Siedlcach, jak również o zdobytych miejscach: drugim Kornelii Niewielskiej z klasy 2b oraz wyróżnieniu Damiana Małysza z klasy 2b w VI Międzyszkolnym Konkursie Techniczno-Plastycznym dla uczniów klas I – III miasta Lublina „Wielkanocne zwierzęta” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 w Lublinie.
Pani Dyrektor Joanna Kahlan pogratulowała uczniom talentu oraz wręczyła nagrody i dyplomy. Opiekę nad wychowankami sprawowała p. Anna Paprocka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!