Szalony Wiosenny Tydzień - zapraszamy do szkolnej zabawy - Szczegóły aktualności - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Lublinie

Tag img 15.03.2024, 18:03

Szalony Wiosenny Tydzień - zapraszamy do szkolnej zabawy

Plakat akcji Szalony Wiosenny Tydzień 2024

Od poniedziałku zapraszamy całą społeczność szkolną i przedszkolną do wesołej wiosennej zabawy. Codziennie będzie inne wydarzenie. Harmonogram zabawy znajduje się na plakacie oraz na gazetce samorządu szkolnego. Wybierzemy najbardziej aktywną klasę szkolną oraz grupę przedszkolną - im więcej osób z klasy/grupy weźmie udział w zabawie, tym bliżej Wam do wygranej.

Przywitajmy radośnie wiosnę!!

Harmonogram zabawy:
Poniedziałek 18 marca - Dzień bez plecaka - Zamień tradycyjny plecak lub torbę na... Przyłącz się! Rusz głową! Zaszalej!
Wtorek 19 marca - Dzień na opak – Załóż ubrania na lewą stronę.
Środa 20 marca - Dzień żaby – Załóż coś zielonego. Im więcej tym lepiej!
Czwartek 21 marca - Dzień kolorowej skarpetki - Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Na znak solidarności załóż kolorowe skarpetki.
Piątek 22 marca - Dzień szalonej fryzury. Zabawa! Pomysłowość! Odwaga!